M. Turhan Mildon Su Sporları Kupası

21-22-23 Ağustos 2015

Kurucumuz Turhan Mildon'un su sporlarına olan düşkünlüğü en büyük motivasyon kaynağımızdır. Amacımız, yelken başta olmak üzere diğer su sporları küçük yaşta sevdirmek, takım çalışmasını benimsetmek, başarılı olma ve kazanma duygusunu pekiştirmektir.

Üç tarafının denizlerle çevrili olduğu ülkemizde gençlerimizi doğa ile buluşturarak tüm yaşamları boyunca kullanabilecekleri yetkinlikler kazanmalarını sağlamaktayız. Yaşamları boyunca topluma daha faydalı bireyler olmalarını arzu ettiğimiz, ülkemizin değişik bölgelerinden gelen sporcuların Çanakkale'de yelken sporunun yaygınlaşmasına vesile olmasını istiyoruz. Bu yarışlardaki temel misyonumuz; yelken sporuna hizmettir.

21-22-23 Ağustos 2015 Tarihlerinde Turhan Mildon Su Sporları Kupası Yeni Kordon Barış Plajı'nda gerçekleştirilecektir.

www.millersporkulubu.com

Ülkem İçin Engel Tanımıyorum

Koç Holding’in lider bayisi Miller Oto A.Ş, 2012-2013 uygulamasında Ayder ile işbirliği yaparak “Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” diyerek yoluna devam ediyor.

Proje kapsamında ‘Engellilere Doğru Yaklaşım’ eğitimini gerçekleştirmek için Ayder işbirliğiyle 18 Mart İlköğretim Okulu ve Cevatpaşa İlköğretim Okulu öğrencileri ile buluşuldu.

Programda Psikolog Ceren Kurtay öğrencilere engellilere nasıl davranılacağını, ülkemizde engel tanıma ve engellilere doğru yaklaşımın amacını anlattı.

“Ülkem varsa ben de varım“ diyerek çıktığımız yolda Koç bayileri olarak katkı sağlayabileceğimiz her konuda üzerimize düşeni yapmayı bir sosyal sorumluluk projesi olarak kabul eden Miller Oto, ”Arada ki Engeli Kaldır, Engel Olma” sloganıyla gerçekleşen eğitimde engelli bireylere duyduğu sağduyuyu ortaya koydu.

Minikler Satranç Şenliği

Çanakkale Satranç Kulübü ve İl Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen etkinlikte 8 yaş altı çocuklar aralarında turnuva yaptılar.

Katılan tüm yarışmacıların ödüllendirildiği turnuvada tüm çocuklar oyun parkları ve palyaçolar eşliğinde keyifli bir gün geçirdiler.

Satranç oyununa erken çocukluk döneminde ilgi ve sevginin arttırılmasına yönelik desteklenen etkinlikte Miller Holding olarak Satranç Sporuna destek olmaktan gurur duymaktayız.

TSF Gençler Şampiyonası

2-7 Ağustos 2014 tarihlerinde Çanakkale’de gerçekleşen Türkiye Satranç Şampiyonası Miller Holding Sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Holdingimiz; sponsorluğunu üstlendiği, gençlerin zihinsel gelişimlerine önemli katkı sağlayan satranç sporuna desteği kapsamlı bir sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendirmektedir.

Bölgesel Kros Ligi

Türkiye Atletizm federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi Miller Holding Katkılarıyla Çanakkale’de gerçekleşti. Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlayışımız ile desteklediğimiz 300 sporcunun katıldığı yarışta atletizm sporu ve sporcusunu destekleyerek başarılarını katkı sağlamak amaçlarımız arasındadır.